Dom Maklerski TMS Brokers S.A. stanie się częścią OANDA Global Corporation

01-09-2020 14:41
Chcemy podzielić się z Wami niezwykle ważną i dobrą wiadomością dla TMS Brokers. Na mocy podpisanej umowy, TMS Brokers stanie się częścią globalnego lidera na rynku walutowym – OANDA Global Corporation

Chcemy podzielić się z Wami niezwykle ważną i dobrą wiadomością dla TMS Brokers. Na mocy podpisanej umowy, TMS Brokers stanie się częścią globalnego lidera na rynku walutowym – OANDA Global Corporation.

To istotny krok w rozwoju obu firm. TMS zyska dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, szerokiej oferty produktów i globalnego zasięgu, a OANDA wybierając TMS Brokers rozszerza obszar działań w Europie, która jest ważnym rynkiem dla tej wiodącej firmy inwestycyjnej.

Transakcja dojdzie do skutku po jej akceptacji przez Komisję Nadzoru Finansowego. TMS Brokers będzie nadal funkcjonował pod swoją marką i pozostanie regulowany w Polsce z biurem w Warszawie, lokalnym zarządem i kluczowymi departamentami w tym obsługą Klientów.

OANDA jest globalną firmą inwestycyjną, regulowaną przez siedem podmiotów nadzorujących w różnych krajach, posiadającą biura na całym świecie i obsługującą 100 000 klientów. OANDA jest między innymi  liderem na detalicznym rynku Forex w USA oraz jedną z największych firm oferujących dostęp do instrumentów FX/CFD w Azji.

OANDA powstała w 1996 roku i jako pierwsza na świecie zaoferowała darmowy dostęp do kursów walut online. Pięć lat później wprowadziła pierwszą webową platformę do handlu na rynkach finansowych.

- Jesteśmy bardzo dumni, że stajemy się częścią tak silnej grupy z dużym kapitałem, o globalnym zasięgu. Wierzymy, że dzięki tej transakcji TMS wzmocni swoją pozycję w Polsce i Europie, a naszym aktualnym i przyszłym klientom będziemy mogli zaoferować dostęp do nowych produktów i innowacyjnych technologii, dając szeroki dostęp do okazji inwestycyjnych na światowych rynkach. – mówi Marcin Niewiadomski, CEO TMS Brokers.

Aktualna oferta TMS pozostanie dostępna dla wszystkich klientów. Nie są wymagane zmiany w umowach. Wszystkie dotychczasowe zasady funkcjonowania, kanały dostępu, konta bankowe i formy komunikacji nie ulegną zmianie. Jednocześnie informujemy, że nieustannie rozwijamy nasze produkty i dzięki połączeniu z OANDA będziemy mogli zaoferować klientom nowocześniejsze produkty, platformy i jeszcze lepszą obsługę.

Pobierz Press Release >>

Pokaż datę publikacji treści: 

Być może zainteresuje Cię również:

2025-04-28 11:05
OANDA TMS Brokers wprowadza fundusze ETF do swojej oferty!
2025-04-24 16:17
Rynkowy radar - nowy cykl webinarów z ekspertami OANDA TMS!
2025-04-23 11:16
Przegląd rynku indeksów w kwietniu 2025: ryk niedźwiedzia w obliczu rosnącej niepewności
2025-04-11 16:04
Przegląd rynku złota w kwietniu 2025: trendy rynkowe i poszukiwanie bezpiecznych przystani
2025-04-10 10:47
Ichimoku Kinko Hyo - część druga. Poznaj japońskie podejście do analizy technicznej podczas webinaru
2025-04-02 11:01
Złoto w cieniu inflacji i geopolitycznych napięć: gdzie szukać zysków? Zapraszamy na webinar
2025-04-01 11:19
Przegląd rynku indeksów za marzec 2025: korekta czy początek bessy?
2025-03-25 10:08
Spotkajmy się na Invest Cuffs 2025!
2025-03-17 13:16
Przegląd rynku złota w marcu 2025 r: trendy cenowe, strategie inwestycyjne i prognozy na przyszłość
2025-03-14 16:08
TradingView & OANDA: jak doskonalić swoją strategię tradingową? Zapraszamy na webinar z gościem specjalnym

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty
w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.